Zobacz naszą ofertę inwestycyjną >

Witamy w dziale dla inwestorów

 Dlaczego my?

EkoPark spółka z o.o. prowadzi politykę tworzenia dobrego klimatu inwestycyjnego   w celu pozyskania inwestorów realizujących nowatorskie przedsięwzięcia oraz wdrażających innowacyjne technologie. Każdy, kto zainteresuje się zlokalizowaniem swojej działalności w EkoParku otrzyma bogatą ofertę dostępnych działek oraz może liczyć na pomoc starannie dobranego zespołu profesjonalistów w zakresie projektów inwestycyjnych.

  • Program dla Śląska 03.08.2017 r.

    Sekretarz stanu w Ministerstwie Rozwoju Jerzy Kwieciński na posiedzeniu Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego w Katowicach przedstawił rządowy „Program dla Śląska”.

    „Potrzebujemy wspólnych działań. Ten Program, który w żadnej mierze nie jest dokumentem zamkniętym, nie ma za zadania zastąpienia stosownych działań samorządów lokalnych. Jest jednym z elementów „Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju”. Jesteśmy przygotowani na dyskusję i jego modyfikację” – powiedział na początku Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego w Katowicach wiceminister Jerzy Kwieciński.

    Zaprezentowany Program zawiera 6 wyzwań rozwojowych oraz 6 celów szczegółowych. Powinien zacząć być realizowany od 2020 r. Na jego finansowanie do 2023 r. rząd przeznacza 17,3 mld zł. Teraz, przez najbliższe tygodnie, mają odbyć się posiedzenia robocze z przedstawicielami Ministerstwa Rozwoju i katowickiej WRDS. Niezbędne będą też konsultacje międzyresortowe. Wskazanie konkretnej drogi procedowania Programu ma nastąpić 6 września br., kiedy zaplanowano prezydium WRDS w Katowicach.

Dopisz się do newslettera

Kontakt z nami 32 289 04 84 695 822 991                                                      biuro@ekopark.piekary.pl          Home