Bezpłatne szkolenie dla przedsiębiorców

23.10.2017 r. , liczba wyświetleń: 1918

Powiatowy Urząd Pracy organizuje bezpłatne szkolenie dla osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej oraz osób, które już prowadzą własną firmę. Szkolenie odbędzie się 10 listopada w budynku głównym Powiatowego Urzędu Pracy w Piekarach Śląskich. Zapisy przyjmowane będą do 8 listopada.

 

Centrum Aktywizacji Zawodowej Powiatowego Urzędu Pracy w Piekarach Śląskich wraz z Fundacją TAX CARE zaprasza wszystkich zainteresowanych na bezpłatne szkolenie kierowane do osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej lub tych, które już prowadzą własną firmę.

Uczestnicy szkolenia dowiedzą się między innymi: jak zwiększyć zysk we własnej firmie, jak unikać najczęstszych błędów, co decyduje o sukcesie firmy czy jak wybrać optymalną formę działalności. Spotkanie będzie również okazją do rozmowy z ekspertami, którzy na co dzień zajmują się świadczeniem usług i wspieraniem przedsiębiorców.

 

Szkolenie odbędzie się 10 listopada w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Piekarach Śląskich – ul. Ks. Jerzego Popiełuszki 14 –  w sali nr 10. Rozpoczęcie szkolenia przewidziano na godzinę 10:00.

Wszyscy zainteresowani proszeni są o zgłoszenie chęci uczestnictwa w szkoleniu u osoby przyjmującej zapisy – pani Angeliki Gewartowskiej. Zapisu dokonać można telefonicznie pod numerem 530-242-960, wysyłając e-mail na adres: agewartowska@puppiekary.pl lub osobiście w budynku Powiatowego Urzędu Pracy w Piekarach Śląskich – pokój nr 9.

Dopisz się do newslettera